אימונים אישיים ואימונים פונקציונליים

אימון כושר אישי
מה האימון כולל?
מאמן כושר אישי יביא אתכם אל היעד שסימנתם לעצמכם בביטחון ובהתמדה, תוך הקפדה על מינון נכון של מאמץ ומנוחה, חיטוב הגוף ועבודה ממוקדת. מאמן הכושר האישי יתאים את מערך האימונים למטרות שהצבתם לעצמכם, ידחוף אתכם ויתמוך בכם עד שתגיעו אליהן. במסגרת אימון אישי נבנית תכנית אימונים מותאמת למתאמן, ניתן הסבר מקיף על שיטת האימון, מתבצע מבדק כוח, טווחי תנועה ותנועתיות ולאחר המבדק – מציבים יעדים המתאימים לצורכי המתאמן.
אימון איגרוף
מה האימון כולל?
אצלנו תיהנו מאימוני איגרוף אישיים בסביבה תומכת ומקצועית עם מאמן האיגרוף, ירון קוהוט ותוכלו למצוא את העוצמה הטמונה בכם בשילוב אימון מיוחד ומגוון. איגרוף קלאסי זו אומנות הלחימה הכי פרקטית שקיימת כיום, כאשר באימון אנו לומדים טכניקות איגרוף ומשפרים מנעד רחב של מרכיבי כושר גופני: זריזות, קואורדינציה, מהירות תגובה, סיבולת לב ריאה, כוח מתפרץ ועוד. בנוסף, אנו מעלים את רמת הערנות ומצב הרוח בעקבות שחרור גבוה של אנדורפינים, דבר שהופך את האימון למהנה הרבה יותר.
אימונים פונקציונליים
מה האימון כולל?
אימון פונקציונלי/תפקודי הוא אימון המשתמש בתנועות שאנו מבצעים ומחזק אותן, כגון פעולת דחיפה, משיכה, סחיבה וישיבה. בשונה מהאימון הקלאסי במכוני הכושר, באימון פונקציונלי אנו עובדים על קבוצות שרירים גדולות ותיאום בין מפרקי ולא מתמקדים בבידוד שרירים ובניית מסת שריר עצומה שתורמת נטו לאסתטיקה ומגבילה את טווח התנועה. הבסיס הרעיוני באימונים פונקציונליים הוא עבודה על תנועה שלמה/הוליסטית ותנועות מורכבות העוברות דרך מספר מפרקים, תוך שימוש בשרירי ליבה ויציבה.

יש לכם שאלה? מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות האימונים האישיים ? מעוניינים להגיע לפגישה יעוץ בחינם?

price