יתרונות אימון עם מאמן כושר אישי

שמירה על כושר גופני חשובה לבריאותנו ולתפקודנו, וככל שאדם מתבגר, מתעצמת חשיבות השמירה על יכולותיו הגופניות. כושר גופני טוב תורם לבריאות, ללוק ולביטחון העצמי, והוא חשוב לכל אדם בכל גיל. אימון כושר אישי מאפשר למתאמן לקבל תרגילים המותאמים במיוחד ליכולותיו, למצבו הגופני ולמטרותיו, להתאמן תוך השגחה צמודה של מדריך הכושר ולהימנע מפציעות ומפגיעות.

אימון כושר אישי - קולע למטרה

מאמן כושר אישי יביא אתכם אל היעד שסימנתם לעצמכם בביטחון ובהתמדה, תוך הקפדה על מינון נכון של מאמץ ומנוחה, חיטוב הגוף ועבודה ממוקדת. המאמן יתאים את מערך האימונים למטרות שהצבתם לעצמכם, לא משנה עד כמה הן רחוקות ושאפתניות, והוא ידחוף אתכם ויתמוך בכם עד שתגיעו אליהן. באימון קבוצתי, סט התרגילים מותאם לצרכים וליכולות של הקבוצה כולה, ואילו באימון אישי התרגילים כולם מבוצעים ברמת הקושי המתאימה למתאמן הספציפי ובדרך המיטבית עבורו, לכן השגת היעד שלכם מהירה ומדויקת יותר באימון אישי.

יחס אישי באימון כושר פרטי

באימון כושר קבוצתי, תשומת הלב של המאמן נחלקת בין כל חברי הקבוצה והתרגול מותאם לרמתה הכללית של הקבוצה. לעומת זאת, באימון כושר, אישי תשומת ליבו של המאמן נתונה כל הזמן במלואה למתאמן או למתאמנת, ליכולותיהם ולמטרותיהם. בנוסף, השגחה קבועה וליווי צמוד יבטיחו כי אינכם עושים שימוש שגוי במכשירים ואינכם מסכנים את עצמכם או מאמצים את גופכם מעל ליכולתו. אימון כושר אישי מאפשר למאמן לבנות עבור כל מתאמן ומתאמנת את תכנית האימונים האפקטיבית והיעילה ביותר עבורם, וכן לספק את התמיכה הנפשית ואת היחס החם שידחפו אותם צעד נוסף קדימה.

מאמן כושר אישי מומלץ, מקצועי ומנוסה

לכל אחד מאיתנו ניתן גוף אחד בלבד, ולכן עלינו לעשות את המיטב על מנת לשמור על גופנו. משום כך, עליכם לבחור בקפידה רבה את מאמן הכושר האישי שלכם. למאמן הכושר ירון קוהוט ניסיון של מעל שמונה שנים באימונים אישיים וקבוצתיים והשכלה נרחבת בתחום הכושר הגופני. ירון הוא בוגר מסלול לימודי כושר גופני לתואר ראשון במכון וינגייט והוא מאמן מנוסה בתחומים רבים, ביניהם הוא גם מאמן איגרוף תאילנדי, אמנויות לחימה, כדורשת, קטלבלס ועוד. ירון ירכיב עבורכם את תכנית האימון האידיאלית, שתביא אתכם במהירות ובבטחה למטרה שסימנתם לעצמכם.

רוצים לשמוע פרטים נוספים ?