ירון קוהוט - מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון והסביבה

אימון כושר אישי מאפשר למתאמן למצות את יכולותיו ולהפיק את המרב מן האימון. מאמן הכושר ירון קוהוט מתמחה בענפי ספורט שונים, בוגר תואר ראשון בחינוך גופני ובעל ותק של שמונה שנים במקצוע. ירון מזמין אתכם להתנסות בחוויית אימון הכושר האישי ולפתח גוף חזק, גמיש ובריא.

מאמן כושר אישי בעל ניסיון

מאחורי ירון קוהוט עומדות שמונה שנות ניסיון באימונים אישיים וקבוצתיים, שבהן צבר ידע מקצועי ומומחיות כמדריך אימוני כושר, מאמן איגרוף תאילנדי, אמנויות לחימה, קטלבלס וכן כמדריך כדורשת וכדורעף. באימון האישי משלב ירון את כל מיומנויותיו ואת הידע הנרחב שלו בתחום הכושר הגופני ויוצר תכנית עבודה המותאמת באופן אישי לכל מתאמן.

מגוון אמצעים לאימונים אישיים

על מנת לאמן כל אחד בדרך הטובה ביותר, רצוי שלמאמן האישי יהיו מיומנויות וידע נרחבים בתחום אימוני הכושר. ירון קוהוט הוא בוגר תואר ראשון לחינוך גופני במכללת וינגייט, ובעל תעודות בינלאומיות. לירון הכשרה וניסיון בעבודה כמדריך אגרוף תאילנדי ותורות לחימה, והוא בעל תעודת מדריך SFG LEVEL 1 מאיטליה, המעניקה לו הכשרה לאימון קטלבלס – הדבר הבא בעולם הכושר הגופני.

מה שאתם רוצים, היכן שתבחרו

הידע המקצועי של ירון קוהוט בתחומי כושר גופני מאפשר לו להתאים עבורך את האימון האידיאלי, בשיטות ובמכשירים המתאימים לך. בהנחייתו של ירון האימון יהיה אפקטיבי ומעניין, קשה – אך משתלם, ולעולם לא משעמם. את האימון ירון מעביר ב-Urban Jungle, מתחם ספורט מודרני ומשוכלל, המצויד בכל המכשירים והציוד הנחוצים על מנת להתאים לכל אחד את האימון המושלם למטרותיו. אם יש צורך, ניתן להעביר את האימונים למקום אחר באזור רחובות, מזכרת בתיה, נס ציונה, ראשון לציון והסביבה.

לפרגן לעצמך אימון כושר

מאמן הכושר ירון קוהוט מזמין אותך לפרגן לעצמך ולגוף שלך את אימון הכושר האולטימטיבי. ירון ייקח אותך לשיאי כושר והנאה חדשים, יתאים עבורך תכנית אימונים מושלמת ובנוסף – יתמוך וידחוף אותך לעבר המטרה. אימון אישי הוא אפקטיבי ביותר, מהנה, מעניין ומאפשר לך גם להתנסות בתחומים ובמכשירים שלא הכרת. ירון ישמח ללוות אותך בדרך לבריאות ולכושר גופני מעולים, ולרתום את כל הידע והניסיון שצבר לטובת הכושר הגופני שלך. מובטחת לך חוויה מהנה ומאתגרת, ממריצה, מעניינת ובריאה.

רוצים לשמוע פרטים נוספים ?